امام جمعه باغملک: ایام سوگواری فاطمیه هیچ منافاتی با جشن های پیروزی انقلاب ندارد

امام جمعه شهرستان باغملک گفت: برگزاری جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی منافاتی با ایام سوگواری فاطمیه ندارد.

امام جمعه باغملک: ایام سوگواری فاطمیه هیچ منافاتی با جشن های پیروزی انقلاب ندارد

به گزارش خبرنگار از سید علی هاشمی نژاد، امام جمعه شهرستان باغملک در جلسه شورای اداری این شهرستان که امروز چهارشنبه 19 دی ماه برگزار گردید، گفت: در سال 56 تظاهرات مردمی قم نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی بود که پس از یکسال با بازگشت امام راحل در 12 بهمن 57 انقلاب شکوهمند مردم به پیروزی رسید و ضمن تایید تدبیر و عقل، هیچگاه نباید از تقدیر الهی غافل بود و ما امروز شاهد 40 سالگی انقلاب اسلامی هستیم.

وی با اعلام صدور احکام روسای کمیته های مختلف برگزاری جشن های انقلاب اسلامی به صورت نمادین حکم فرماندار باغملک را تقدیم کرد و بیان داشت: روسای کمیته ها در ادارات و نهاد های مختلف جلسات مدون و مستمر را برگزار نمایند تا خدمات 40 ساله حکومت اسلامی به نحو شایسته به مردم معرفی شود، چرا که امروز در یک جنگ اقتصادی قرار گرفته ایم و زندگی اجتماعی و رفتار مدنی ما تحت تاثیر قرار گرفته است و اگر مطلع باشیم قطعا پیروز نهایی این جنگ اقتصادی مردم خواهند بود.

هاشمی نژاد در ادامه ضمن یاد آوری 20 بهمن سالروز شهادت حضرت زهرا (س) توضیح داد: اکرام و احترام اهل بیت و حفظ حرمت آل الله به این معنا نیست که بخواهیم یک دهه را به عزاداری بپردازیم و مطابق با سنت بیت رهبر انقلاب یک شب قبل از شهادت و یک شب پس از آن ایام سوگواری فاطمیه را در شهرستان خواهیم داشت.

امام جمعه شهرستان باغملک اضافه نمود: امروز تمام وجه و نمود حکومت اسلامی در دست مسئولین است، لذا روسا و مدیران شهری و ادارات در جهت فضاسازی ایام و مناسبت های مذهبی دقت لازم را به عمل آورند.

گ

لازم به ذکر است؛ در ادامه این نشست نصرالله رضاییان، دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی باغملک به تشریح برنامه ها و مناسبت های دهه فجر انقلاب اسلامی پرداخت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "امام جمعه باغملک: ایام سوگواری فاطمیه هیچ منافاتی با جشن های پیروزی انقلاب ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امام جمعه باغملک: ایام سوگواری فاطمیه هیچ منافاتی با جشن های پیروزی انقلاب ندارد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید