شرح ساداتیان درباره حواشی اکران فیلم های فجر در سینما آستارا

سید جمال ساداتیان تهیه کننده سینما و بهره بردار سینما آستارا در مصاحبه با خبرنگاران درباره قطع برق این سینما در روز گذشته دوشنبه 15 بهمن ماه حین اکران فیلم های جشنواره، گفت: روز گذشته به دلیل قطع برق در منطقه تجریش، برق سینما آستارا از جمله سینماهای مردمی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، برای لحظاتی قطع شد، مسئولان سینما بلافاصله ژنراتور سینما را روشن کردند و بدون وقفه نمایش فیلم ها شروع شد.

شرح ساداتیان درباره حواشی اکران فیلم های فجر در سینما آستارا

وی بیان نمود: تاخیر در نمایش فیلم ها هم برای سانس فوق العاده و جمعیت زیادی که برای دیدن فیلم ها آمده بودند، بود و ربطی به قطع برق نداشت.

این تهیه کننده سینما درباره نمایش سیاه و سفید فیلم سینمایی متری شیش و نیم به کارگردانی سعید روستایی در یکی از سانس های این سینما هم گفت: اصلاحاتی در نسخه فیلم انجام شده بود و همین مساله سبب شد تا نسخه جدید دی سی پی فیلم با کمی تاخیر به دست ما برسد، در واقع نمایش این فیلم ساعت 20 روز یکشنبه 14 بهمن ماه بود و نسخه مورد نظر ساعت 19:45 دقیقه به سینما رسید.

ساداتیان در سرانجام گفت: اگر قرار بود، فیلم لود گردد و نمایش داده گردد، زمان زیادی صرف می شد، 2 راه بیشتر نداشتیم یا باید سانس موردنظر را حذف می کردیم و یا فیلم را از هارد، پخش می کردیم که این خود کیفیت کار را پایین می آورد، به همین دلیل از مخاطبان نظرسنجی شد که فیلم نمایش داده گردد یا خیر، نزدیک به 60 نفر از مجموع 500 نفر درخواست نمایش فیلم با کیفیت خوب را داشتند و از سالن بیرون آمدند و باقی مخاطبان فیلم را با همان کیفیت تماشا کردند. کسانی نیز که می خواستند نسخه با کیفیت فیلم را ببینند ساعت 24 متری شیش و نیم برای آنها نمایش داده شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شرح ساداتیان درباره حواشی اکران فیلم های فجر در سینما آستارا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح ساداتیان درباره حواشی اکران فیلم های فجر در سینما آستارا"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید