جام جهانی تیراندازی معلولان، صعود میرشفیعی به فینال تپانچه بادی 10 متر مردان

سید محمدرضا میرشفیعی توانست به فینال تپانچه بادی 10 متر مردان رقابت های جام جهانی پاراتیراندازی 2019 العین امارات صعود کند.

جام جهانی تیراندازی معلولان، صعود میرشفیعی به فینال تپانچه بادی 10 متر مردان

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون جانبازان و معلولین، امروز و در سومین روز از رقابت های جام جهانی پاراتیراندازی 2019 العین امارات، 2 ملی پوش کشورمان با حریفان خود به رقابت پرداختند.

محمدرضا میرشفیعی نماینده کشورمان در ماده P1 تپانچه بادی 10 متر مردان در کلاس SH1 با ثبت رکورد 562 در صندلی هشتم نهاده شد و راهی مرحله فینال شد. مهدی زمانی دیگر نماینده کشورمان در همین ماده با رکورد 555 در رده شانزدهم ایستاد و از صعود به فینال بازماند.

همچنین زهرا غلامزاده در ماده R9 تفنگ درازکش خفیف 50 متر و در کلاس SH2 در مرحله دوم مقدماتی امروز به مصاف رقبای خود می رود. او در روز گذشته با رکورد 623 و قرار دریافت در صندلی نخست، توانست مرحله حذفی مقدماتی را پشت سر بگذارد.

سمیرا ارم، ساره جوانمردی، زهرا غلامزاده، مهدی زمانی، حسن اکبری، سیدمحمدرضا میرشفیعی، رقیه شجاعی، مهدی برنایی و زیور فدایی 99 ملی پوش تیرانداز کشورمان هستند که در این دوره از رقابت ها حضور دارند.

یوسف آجورلو به عنوان سرمربی راهنمایی تیم ملی را بر عهده دارد. سیدرمضان صالح نژاد، صدیقه برمکی به عنوان مربی و فرید آجورلو به عنوان تکنسین تیم ملی را در این رقابت ها همراهی خواهند کرد.

مسابقات جام جهانی پاراتیراندازی 2019 العین امارات از روز شنبه 27 بهمن ماه شروع شده و تا 4 اسفند ماه ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جام جهانی تیراندازی معلولان، صعود میرشفیعی به فینال تپانچه بادی 10 متر مردان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جام جهانی تیراندازی معلولان، صعود میرشفیعی به فینال تپانچه بادی 10 متر مردان"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید