عرب عامری: فعالیت دوباره فدراسیون اسلامی ورزش زنان، بانوان را به آینده امیدوار کرد

سرپرست فدراسیون اسلامی ورزش زنان گفت: آغاز به کار این فدراسیون بعد از هشت سال توقف، زنان ورزشکار را به آینده امیدوار کرد.

عرب عامری: فعالیت دوباره فدراسیون اسلامی ورزش زنان، بانوان را به آینده امیدوار کرد

به گزارش خبرنگاران، الهه عرب عامری در گفت وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش گفت: از اعتماد سلطانی فر تشکر می کنم، تشکیل مجمع و انتخاب رئیس فدراسیون اسلامی ورزش زنان اولین ماموریت من خواهد بود.

وی درباره اهمیت راه اندازی این فدراسیون گفت : شروع به کار این فدراسیون بعد از هشت سال توقف، زنان ورزشکار را به آینده امیدوار کرد و به جرات ادعا می کنم بسیاری از مربیان حال حاضر زن در رشته های مختلف از دل بازی های زنان کشورهای اسلامی به ورزش ایران معرفی شدند.

سرپرست فدراسیون اسلامی ورزش زنان درباره همکاری وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک برای راه اندازی این فدراسیون گفت: اگر همدلی و همکاری این دو نهاد مهم ورزش نبود، این اتفاق بزرگ برای زنان ورزشکار مسلمان دنیا نمی افتاد و ما بعد از استقرار در کمیته ملی المپیک به سرعت مقدمات ارتباطات بین المللی و دعوت از کشورهای عضو را برای مجمع آینده شروع خواهیم کرد.

عرب عامری گفت: این فدراسیون رسالت فرهنگی معرفی صندلی و منزلت زنان ورزشکار مسلمان دنیا را بر عهده دارد و با یاری رسانه ها، مسئولیت های بین المللی آن را بیشتر معرفی خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عرب عامری: فعالیت دوباره فدراسیون اسلامی ورزش زنان، بانوان را به آینده امیدوار کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرب عامری: فعالیت دوباره فدراسیون اسلامی ورزش زنان، بانوان را به آینده امیدوار کرد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید