همه اخبار و مقاله ها

موزه آبگینه و سفالینه میزبان نمایشگاه سفالینه های گرگان

موزه آبگینه و سفالینه های ایران با برگزاری نمایشگاه سفالینه های گرگان به پویش فرهنگی موزه ها در حمایت از هموطنان ساکن در مناطق سیل زده کشور پیوست.

30 تیر 1398

43 درصد اروپایی ها نگران قدرت دریافت احزاب عوام گرا هستند

نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد که تقریباً چهار نفر از هر 10 اروپایی (43 درصد) معتقدند که قدرت دریافت احزاب عوام گرا در این قاره تهدیدی برای فعالیت اتحادیه اروپا است.

30 تیر 1398

استفاده از فناوری تشخیص چهره توسط پلیس سان فرانسیسکو ممنوع شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از یاهونیوز، نه تنها پلیس سان فرانسیسکو حق ندارد از این پس فناوری مذکور را در مراکز خود به کار بگیرد، بلکه دیگر نهادها و ادارات دولتی نیز مجاز به این کار نیستند.

30 تیر 1398

زنبورها قدرت استدلال دارند

به گزارش خبرنگاران به نقل از ساینس آلرت، علاوه بر انسان، حیوانات نیز نشان داده اند شکلی از قوه استدلال را دارند. این شکل از قدرت استدلال، استنتاج انتقالی نامیده می گردد. انسان با یاری آن به سوالاتی مانند معماهای ساده پاسخ می دهد.

29 تیر 1398

نقاط ضعف و قوت تیم ملی فوتسال بانوان معین شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون فوتبال، علی رعدی، مدیر فنی تیم ملی فوتسال بانوان گفت: فاصله ما با اروپایی ها بسیار زیاد است. بازی های سختی بود. تیم های اروپایی از لحاظ تکنیکی و جسمانی از ما بسیار قوی تر هستند. ما باید تمرینات خود را با جدیت بیشتر...

29 تیر 1398

میرزایی: انتظار می رود اروپا در ضرب الاجل معین شده گام های عملی برای حفظ برجام بردارد

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ایران بار دیگر به اروپایی ها فرصت داده تا در غالب اینستکس و تفاهمات برجام در راستای حفظ برجام اقدام عملی انجام دهند گفت: امروز ایران در موقعیتی قرار گرفته که باید تصمیمی برای حفظ منافع و امنیت و...

28 تیر 1398

نقش سدها در سیل اخیر

عضو هیات علمی دانشکده کشاورزی دانشگاه رازی معتقد است، سدهای موجود در استان های سیل زده کشور نقش موثری در کنترل سیلاب داشتند و نبود آنها خسارت های سیل را دوچندان می کرد.

28 تیر 1398

قائدی محکوم به حبس و 200 ساعت کار اجباری در مدرسه

پس از ماه ها انتها دادگاه با مجرم شناختن قطعی مهدی قائدی او را به یک سال حبس و 200 ساعت کار اجباری در مدرسه محکوم کرد.

28 تیر 1398

مغایرت اطلاعیه شورای نظارت بر صدا و سیما با متن منتشر شده

نماینده رئیس جمهوری در شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما مدعی شد که متن اصلی اطلاعیه شورای نظارت آن چه دیشب منتشر شد، نبوده است.

27 تیر 1398

برگزاری انتخابات مجدد در استانبول بیانگر دیکتاتوری آشکار است

به گزارش خبرنگاران به نقل از المیادین، جمهوری خلق ترکیه (حزب اپوزیسیون) خاطرنشان کرد که برگزاری انتخابات مجدد شهرداری ها در شهرهایی مثل استانبول بیانگر دیکتاتوری آشکار است.

27 تیر 1398

نفت آبادان نماینده بسکتبال ایران در مسابقات باشگاه های آسیا شد

به گزارش خبرنگاران، پیش از این نمایندگان بسکتبال ایران از حضور در مسابقات باشگاه های غرب آسیا برای حضور در مسابقات باشگاه های آسیا کسب سهمیه می کردند اما بر اساس تغییرات ایجاد شده در برنامه وابا (کنفدراسیون بسکتبال غرب آسیا) و فیبا آسیا (فدراسیون بسکتبال...

26 تیر 1398

جفاست گفته گردد پرونده کرباسچی به بهمن کشاورز شهرت بخشید

یک وکیل دادگستری با بیان اینکه جفاست که گفته گردد پرونده کرباسچی به بهمن کشاورز شهرت بخشید، گفت: اینکه چرا آقای کرباسچی از جمع کثیر وکلا، بهمن کشاورز را انتخاب کرد، مسأله مهمی است.

26 تیر 1398

در همایش ملی خلیج فارس مطرح شد؛ نبرد فرهنگی برای صیانت از نام خلیج فارس آغاز شده است، باید از دعوا های سیاسی دوری کنیم

رئیس دانشگاه علم و فرهنگ گفت: جهاد دانشگاهی براای پیشبرد برنامه های فرهنگی خود درحوزه خلیج فارس وارد نبرد فرهنگی شده است.

26 تیر 1398

پرونده ای که فتحی دوباره آن را در استقلال باز کرد

به گزارش خبرنگاران، پرونده ای که کم کم داشت بسته می شد و می رفت به فراموشی سپرده گردد، با اظهار نظر روز گذشته مدیرعامل استقلال دوباره باز و ابهامات تازه ای پیرامون آن ایجاد شد.

25 تیر 1398

فرمان ترامپ برای تقویت بخش سایبری آمریکا

رئیس جمهور آمریکا با امضای فرمانی روز پنجشنبه خواهان تقویت نیروی انسانی این کشور در بخش سایبری شد.

25 تیر 1398

نظارت بر بازار باید با شدت و گسترده انجام شود

رئیس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان با بیان اینکه در شرایط فعلی دولت ملزم است بر توزیع و قیمت کالاها نظارت کند، گفت: با توجه به اینکه ظرفیت دولت برای نظارت بر بازار کافی نیست باید از ظرفیت های مردمی هم استفاده شود.

25 تیر 1398

مرکل راهی آفریقا می گردد

صدر اعظم آلمان به منظور دیدار و تبادل نظر با مقامات سه کشور آفریقایی امروز راهی آفریقا می گردد.

24 تیر 1398

ترامپ هم به کودتا در ونزوئلا واکنش نشان داد، عکس

رئیس جمهور آمریکا با انتشار توئیتی به تحولات ونزوئلا واکنش نشان داد.

24 تیر 1398

استاندار سقطری یمن: اجازه تاسیس تشکیلات نظامی خارجی را نمی دهیم

استاندار استان سقطری یمن در واکنش به کوشش امارات برای اشغالگری جزیره مهم و راهبرادی سقطری گفت که اجازه تاسیس تشکیلات امنیتی و نظامی خارجی در این استان را نخواهد داد.

23 تیر 1398

مجیدی وارث نیمکتی که به حجازی، قلعه نویی و منصوریان وفا نکرد

به گزارش خبرنگاران، با اعلام رسمی باشگاه استقلال، فرهاد مجیدی ستاره سالهای نه چندان دور استقلال و مردی که در صف اول محبوبیت در این باشگاه واقع شده است، به عنوان سرمربی موقت راهنمایی تیم استقلال را تا سرانجام فصل بر عهده گرفت تا این مربی جوان به جای یک...

23 تیر 1398
تعداد: (225)