توافق نهایی با 3 ملی پوش، جذب بازیکن خارجی غیر ممکن است

به گزارش خبرنگاران، حمیدرضا کلاسنگیانی شامگاه دوشنبه در حاشیه تمرین تیم بسکتبال شهرداری گرگان در مصاحبه با خبرنگاران، اظهار کرد: تمرینات تیم شهرداری گرگان برای حضور در فصل جدید لیگ برتر بسکتبال از خردادماه با حضور بازیکنان بومی شروع شد و سعی کردیم از تمام ظرفیت های بسکتبال منطقه استفاده کنیم.

توافق نهایی با 3 ملی پوش، جذب بازیکن خارجی غیر ممکن است

وی با بیان اینکه از 13 بازیکن حاضر در تمرینات تیم شهرداری گرگان 11 بازیکن بومی و دو بازیکن غیر بومی هستند، توضیح داد: بابک نظافت، صابر مخدومی، یاسین کلاسنگیانی، دانیال ایزدپناه، رهام کبیر، مبین شیخی، پدرام فخفوری، خشایار علی اکبری، حسین گلبینی، امیرحسین یعقوب پور و فرشاد دژستان، بازیکنان بومی ما هستند که تا این لحظه با هیچ کدام از آنها قرارداد امضا ننموده ایم اما امضای قرارداد با 6 تای آنها قطعی است.

کلاسنگیانی اضافه نمود: مسعود سلیمانی و سامان طاهرپور هم دو بازیکن غیر بومی هستند که با آنها قرارداد رسمی امضا نموده ایم.

وی ادامه داد: توافق نهایی با سه بازیکن ملی پوش هم انجام گردیده که طی روزهای آینده با ورود آنها به گرگان قراردادشان امضا خواهد شد.

کلاسنگیانی افزود: پس از اضافه شدن سه بازیکن ملی پوش به جمع دیگر بازیکنان، از روز شنبه تمرینات تیم وارد مرحله جدیدی خواهد شد و 70 درصد از لیست نهایی بازیکنان را معرفی خواهیم کرد.

وی توضیح داد: با بازیکنانی مانند ارسلان کاظمی، اصغر کاردوست، حامد حسین زاده، روزبه ارغوان و آرن داوودی هم مذاکره کردیم که تا کنون توافقی حاصل نگردیده و در صورتی که بودجه باشگاه به ما این اجازه را بدهد برای جذب یک یا دو بازیکن ملی پوش دیگر کوشش خواهیم کرد.

به حضور در جمع چهار تیم و فینال فکر می کنیم

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان در خصوص بودجه این تیم در لیگ برتر بسکتبال گفت: باید از شهردار و اعضای شورای شهر گرگان تشکر کنم که در این فصل نگاه ویژه ای به بسکتبال داشتند اما متاسفانه به دلیل افزایش قیمت دلار جذب بازیکن خارجی تقریبا غیر ممکن گردیده است.

کلاسنگیانی اضافه نمود: تمام سعی کادر فنی این بوده که با شرایط موجود بودجه را مدیریت کنیم و با تیمی در شان بسکتبال گرگان در لیگ برتر حضور یابیم.

وی در پاسخ به این سوال که هدف تیم شهرداری گرگان در فصل جدید لیگ برتر بسکتبال چیست، اظهار کرد: با اضافه شدن سه بازیکن ملی پوش و در صورت جذب یک یا دو بازیکن ملی پوش دیگر به حضور در جمع چهار تیم سرانجامی و حتی فینال رقابت ها فکر خواهیم کرد.

کلاسنگیانی توضیح داد: البته ورزش غیر قابل پیش بینی است و من نمی توانم قولی بدهم اما تمام سعی خود را می کنیم تا بهترین نتیجه را برای بسکتبال گرگان به ارمغان بیاوریم.

وی ادامه داد: با تکمیل شدن تیم در هفته آینده دو دیدار رفت و برگشت با تیم کاله آمل برگزار خواهیم کرد و در صورت امکان یک دیدار هم با تیمی از مشهد خواهیم داشت.

وی در سرانجام با بیان اینکه طرفداران نقطه قوت بسکتبال گرگان هستند، گفت: از طرفداران بسکتبال گرگان می خواهم کمی شکیبا باشند و از ما حمایت نمایند، من قول می دهم بازی به بازی شرایط تیم بهتر گردد و انتظارات آنها را برآورده کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "توافق نهایی با 3 ملی پوش، جذب بازیکن خارجی غیر ممکن است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با توافق نهایی با 3 ملی پوش، جذب بازیکن خارجی غیر ممکن است

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید